Pa smo ga dočakali! Ultimate frizbi v Ljudskem vrtu namreč.

V torek, 6. 6. 2017, je v Ljudskem vrtu potekala nogometna tekma med reprezentanco Univerze v Mariboru in reprezentanco Univerze v Ljubljani. Že po prvem delu tekme je vodila gostujoča ekipa, ki je pozneje tudi slavila z rezultatom 3:1.

Ekipi, sestavljeni iz študentov obeh univerz, sta se pomerili pred gledalci, ki so z navdušenjem spremljali tudi polčas, v katerem smo člani našega društva predstavili utlimate frizbi. Zaigrali smo v dveh ekipah, in sicer ekipi Cosmo in ekipi UM, ki so jo sestavljali naši igralci, študentje mariborske univerze. V 15 minutnem odmoru smo skušali kar se da atraktivno predstaviti ultimate, za še boljše razumevanje igre pa je poskrbel tudi komentator, ki je gledalcem sproti razlagal pravila.

Ta predstavitev se nam bo zagotovo vtisnila v spomin, saj smo premierno zaigrali na »sveti travi« Ljudskega vrta, po tekmi pa je celo potekala pogostitev!

Tekmo si lahko ogledate na naši FB strani, fotografije Jerneja Srebrniča pa spodaj.